III.Liga - Prípravka -U12-MO ObFZ SE


III.liga - Prípravka - U12-MO ObFZ SE - o umiestnenie
Kolo 1 | 09.06.2018 12:00:00
353756 | 06.06.2018 18:00
353756 06.06.2018 18:00 FK TJ Kúty B 9 : 1 TJ Družstevník Unín
353764 | 07.06.2018 18:00
353764 07.06.2018 18:00 TJ Družstevník Kunov 5 : 2 MFK Skalica B
353754 | 08.06.2018 17:30
353754 08.06.2018 17:30 FK Oreské 1 : 1 TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves
353768 | 08.06.2018 18:00
353768 08.06.2018 18:00 FK Cerová 8 : 0 OFK Mokrý Háj
353758 | 09.06.2018 12:00
353758 09.06.2018 12:00 ŠK Baník Čáry 7 : 7 TJ Družstevník Koválov
353760 | 09.06.2018 12:00
353760 09.06.2018 12:00 TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 2 : 3 TJ Chvojničan Radošovce
353762 | 09.06.2018 12:00
353762 09.06.2018 12:00 FK TJ Kúty 5 : 2 TJ Iskra Holíč
353770 | 09.06.2018 15:00
353770 09.06.2018 15:00 TJ Družstevník Hlboké 5 : 1 TJ Kopčany
353752 | 10.06.2018 10:00
353752 10.06.2018 10:00 TJ Slovan Šaštín - Stráže 1 : 6 TJ NAFTA GBELY
353766 | 11.06.2018 18:00
353766 11.06.2018 18:00 TJ Sokol Borský Mikuláš 3 : 1 ŠK Petrova Ves
353771 | 14.06.2018 18:00
353771 14.06.2018 18:00 TJ Kopčany 3 : 3 TJ Družstevník Hlboké
353769 | 15.06.2018 18:00
353769 15.06.2018 18:00 OFK Mokrý Háj 2 : 8 FK Cerová
353753 | 15.06.2018 19:00
353753 15.06.2018 19:00 TJ NAFTA GBELY 7 : 4 TJ Slovan Šaštín - Stráže
353763 | 16.06.2018 10:00
353763 16.06.2018 10:00 TJ Iskra Holíč 0 : 5 FK TJ Kúty
353759 | 16.06.2018 12:00
353759 16.06.2018 12:00 TJ Družstevník Koválov 2 : 8 ŠK Baník Čáry
353761 | 16.06.2018 12:00
353761 16.06.2018 12:00 TJ Chvojničan Radošovce 0 : 3 TJ Slavoj Moravský Svätý Ján
353767 | 16.06.2018 12:00
353767 16.06.2018 12:00 ŠK Petrova Ves 4 : 5 TJ Sokol Borský Mikuláš
353755 | 16.06.2018 18:00
353755 16.06.2018 18:00 TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves 4 : 1 FK Oreské
353765 | 17.06.2018 10:00
353765 17.06.2018 10:00 MFK Skalica B 3 : 8 TJ Družstevník Kunov
353757 | 18.06.2018 18:00
353757 18.06.2018 18:00 TJ Družstevník Unín 2 : 4 FK TJ Kúty B
Tabuľka III.Liga - Prípravka -U12-MO ObFZ SE - III.liga - Prípravka - U12-MO ObFZ SE - o umiestnenie

    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 TJ NAFTA GBELY 2 2 0 0 13:5 6 20 3 0
2 TJ Slovan Šaštín - Stráže 2 0 0 2 5:13 0 6 -3 0
3 TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves 2 1 1 0 5:2 4 14 1 0
4 FK Oreské 2 0 1 1 2:5 1 9 -2 0
5 FK TJ Kúty B 2 2 0 0 13:3 6 19 3 0
6 TJ Družstevník Unín 2 0 0 2 3:13 0 5 -3 0
7 ŠK Baník Čáry 2 1 1 0 15:9 4 13 1 0
8 TJ Družstevník Koválov 2 0 1 1 9:15 1 8 -2 0
9 TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 2 1 0 1 5:3 3 11 0 0
10 TJ Chvojničan Radošovce 2 1 0 1 3:5 3 10 0 0
11 FK TJ Kúty 2 2 0 0 10:2 6 18 3 0
12 TJ Iskra Holíč 2 0 0 2 2:10 0 4 -3 0
13 TJ Družstevník Kunov 2 2 0 0 13:5 6 17 3 0
14 MFK Skalica B 2 0 0 2 5:13 0 3 -3 0
15 TJ Sokol Borský Mikuláš 2 2 0 0 8:5 6 16 3 0
16 ŠK Petrova Ves 2 0 0 2 5:8 0 2 -3 0
17 FK Cerová 2 2 0 0 16:2 6 15 3 0
18 OFK Mokrý Háj 2 0 0 2 2:16 0 1 -3 0
19 TJ Družstevník Hlboké 2 1 1 0 8:4 4 12 1 0
20 TJ Kopčany 2 0 1 1 4:8 1 7 -2 0