Disciplinárna komisia
Členovia
Peter Smaženka
Branislav Dutka
Milan Machlica
Tajomníci
Rozhodnutia
SE-DK-2019/2020-00872x ŽK, Luboš Daniel - Cerová
SE-DK-2019/2020-00862x ŽK, Martin Mihálik - Petrova Ves
SE-DK-2019/2020-00855x ŽK Ivan Ravas - Rohov
SE-DK-2019/2020-0084Rozhodca - Jakub Blaha
SE-DK-2019/2020-0083Podmienečne upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie, Tomáš Danihel - Smrdáky
SE-DK-2019/2020-0082Podmienečne upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie, Marek Kudláč - Smrdáky
SE-DK-2019/2020-0081Podmienečne upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie, Ľubomír Janík - Smrdáky
SE-DK-2019/2020-0079Oznam - Bukovec
SE-DK-2019/2020-0078Nedostatočná usporiadateľská služba - Borský Svätý Jur
SE-DK-2019/2020-0077Podmienečne upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie, Martin Sekáč - Šajdíkove Humence
SE-DK-2019/2020-00765x ŽK Juraj Vávra - Chropov
SE-DK-2019/2020-00755x ŽK Peter Ivánek - Rohov
SE-DK-2019/2020-00742x ŽK, Marek Veselský - Vrádište
SE-DK-2019/2020-0073Vylúčený za HNS, Ján Kasay - Borský Mikuláš
SE-DK-2019/2020-0072Vylúčený za HNS, Vladimír Vávra - Chropov
SE-DK-2019/2020-0071Stanovisko klubu Kopčany
SE-DK-2019/2020-0070Stanovisko klubu Borský Svätý Jur
SE-DK-2019/2020-0069Odstúpené na DK ObFZ Trenčín
SE-DK-2019/2020-00682x ŽK, Martin Mihálik - Petrova Ves
SE-DK-2019/2020-0067Vylúčený za HNS, Lukáš Petrík - Borský Mikuláš
SE-DK-2019/2020-0066Vylúčený za HNS, Tomáč Danihel - Smrdáky
SE-DK-2019/2020-0065Vylúčený za HNS, Marek Kudláč - Smrdáky
SE-DK-2019/2020-0064Vylúčený za HNS, Ľubomír Janík - Smrdáky
SE-DK-2019/2020-0062Predčasné ukončenie majstrovského zápasu - Koválov
SE-DK-2019/2020-0061Rozhodca - Alexandre Kendi
SE-DK-2019/2020-0060Zákaz výkonu funkcie - Vladimír Rehák
SE-DK-2019/2020-0059Podmienečne upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie, Peter Rehák - Stráže
SE-DK-2019/2020-00582x ŽK, Michal Kráľovič - Šaštín
SE-DK-2019/2020-0057Vylúčený za HNS, Michal Baláž - Kopčany
SE-DK-2019/2020-0056Oznam - Borský Svätý Jur
SE-DK-2019/2020-0055Oznam - Borský Mikuláš
SE-DK-2019/2020-0054Podmienečne upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie, Timotej Pekar - Dubovce
SE-DK-2019/2020-0053Podmienečne upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie, Peter Hladký - Stráže
SE-DK-2019/2020-00525x ŽK Jaroslav Herceg - Cerová
SE-DK-2019/2020-0051Vylúčený za HNS, Peter Rehák - Stráže
SE-DK-2019/2020-0050Vylúčený za HNS, Martin Sekáč - Šajdíkove Humence
SE-DK-2019/2020-0049DS - Borský Svätý Jur
SE-DK-2019/2020-0047Rozhodca - Milan Túbl
SE-DK-2019/2020-0046DS - Stráže
SE-DK-2019/2020-00452x ŽK, Juraj Giertl - Vrádište
SE-DK-2019/2020-0044Vylúčený za HNS, Peter Hladký - Stráže
SE-DK-2019/2020-0043Vylúčený za HNS, Timotej Pekar - Dubovce
SE-DK-2019/2020-0042Vylúčený za HNS, Bedřich Perička - Unín
SE-DK-2019/2020-0041Vylúčený za HNS, Samuel Malárik - Rohov
SE-DK-2019/2020-0040Vylúčený za HNS, Peter Rehák - Unín
SE-DK-2019/2020-00392x ŽK, Juraj Ganzlmár - Dojč
SE-DK-2019/2020-0038Podmienečne upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie, Lukáš Sloboda - Radošovce