Disciplinárna komisia
Členovia
Peter Smaženka
Branislav Dutka
Milan Machlica
Tajomníci
Rozhodnutia
SE-DK-2018/2019-01155x ŽK Jozef Krbica - Petrova Ves
SE-DK-2018/2019-0114Vylúčený za HNS, Tobiáš Hurban - Šaštín
SE-DK-2018/2019-01135x ŽK Peter Pajpach - Rovensko
SE-DK-2018/2019-01125x ŽK Stanislav Ťulák - Radošovce
SE-DK-2018/2019-01115x ŽK Michal Hyža - Kopčany
SE-DK-2018/2019-01105x ŽK Jakub Sasínek - Kopčany
SE-DK-2018/2019-0109Nenastúpenie na majstrovské stretnutie - dospelí - Jablonka
SE-DK-2018/2019-0108Vzdanie majstovského stretnutia dorast - Borský Mikuláš
SE-DK-2018/2019-0107Nenastúpenie na majstrovské stretnutie - dorast, Šaštín
SE-DK-2018/2019-0106Podmienečne upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie, Luboš Šedivý - Petrova Ves
SE-DK-2018/2019-0105Podmienečne upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie, Peter Šiška - Unín
SE-DK-2018/2019-0104Podmienečne upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie, Róbert Slovák - Šaštín
SE-DK-2018/2019-0103HNS urážlivé výroky - Unín
SE-DK-2018/2019-0102Odvolanie klubu - Bukovec
SE-DK-2018/2019-0101Podmienečne upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie, Miroslav Španka - Radošovce
SE-DK-2018/2019-01005x ŽK Michal Negrean - Kopčany
SE-DK-2018/2019-00992x ŽK, Andrej Mach - Brodské
SE-DK-2018/2019-00982x ŽK, Roman Kadlic - Kunov
SE-DK-2018/2019-00972x ŽK, Michal Kmeťo - Kopčany
SE-DK-2018/2019-0096Vylúčený za HNS, Patrik Nádaský - Radošovce
SE-DK-2018/2019-0095Vylúčený za HNS, Tomáš Barkóci - Brodské
SE-DK-2018/2019-00945x ŽK Rastislav Mráz - Hlboké
SE-DK-2018/2019-00935x ŽK Henrich Drgonec, Borský Svätý Jur
SE-DK-2018/2019-00922x ŽK, Martin Škoda - Kúty
SE-DK-2018/2019-0091Vylúčený za HNS, Martin Bartal - Chropov
SE-DK-2018/2019-0090HNS urážlivé výroky - Šaštín
SE-DK-2018/2019-0089Vyjadrenie - ochrana osobných údajov
SE-DK-2018/2019-0086Posastavenie výkonu športu - Marek Olšovský - Osuské
SE-DK-2018/2019-0085Rozhodca - Pavol Dzindzík
SE-DK-2018/2019-0084Upustenie od DS - Oreské
SE-DK-2018/2019-0083Stanovisku klubu - Slovan Šaštín
SE-DK-2018/2019-00822x ŽK, Dávid Helt - Dubovce
SE-DK-2018/2019-0081Vylúčený za HNS, Miroslav Španka - Radošovce
SE-DK-2018/2019-0080Vylúčený za HNS, Michal Baláž - Kopčany
SE-DK-2018/2019-0079Predvolanie rozhodcov na zasadnutie Dzindzík, Daniš
SE-DK-2018/2019-0078Stanovisko a predvolanie Bukovec
SE-DK-2018/2019-0077Stanovisko a predvolanie Osuské
SE-DK-2018/2019-0076Stanovisku klubu - Oreské
SE-DK-2018/2019-0075Spôsobenie predčasného ukončenia majstrovského stretnutia Chropov - Podbranč
SE-DK-2018/2019-0074Podmienečne upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie, Kristián Cebula - Jablonica
SE-DK-2018/2019-00735x ŽK Branislav Madák - Dubovce
SE-DK-2018/2019-00722x ŽK, Jaroslav Herceg - Cerová
SE-DK-2018/2019-00712x ŽK, Peter Chrenka - Vrbovce
SE-DK-2018/2019-0070Vylúčený za HNS, Stanislav Chocholáček - Rohov
SE-DK-2018/2019-0069Vylúčený za HNS, Luboš Šedivý - Petrova Ves
SE-DK-2018/2019-0068Vylúčený za HNS, Peter Šiška - Unín
SE-DK-2018/2019-0067Nenastúpenie na majstrovské stretnutie - žiaci, Šajdíkove Humence
SE-DK-2018/2019-00662x ŽK, Jozef Černek - Osuské