Disciplinárna komisia
Členovia
Peter Smaženka
Branislav Dutka
Milan Machlica
Tajomníci
Rozhodnutia
SE-DK-2018/2019-0138DS - Jablonica
SE-DK-2018/2019-01375x ŽK Kristián Krajčír - Borský Svätý Jur
SE-DK-2018/2019-01365x ŽK David Strapko - Borský Svätý Jur
SE-DK-2018/2019-01352x ŽK, Lukáš Samek - Borský Mikuláš
SE-DK-2018/2019-0134Vylúčený za HNS, Ján Prokeš - Radošovce
SE-DK-2018/2019-0133Vylúčený za HNS, Peter Stupavský - Borský Mikuláš
SE-DK-2018/2019-01325x ŽK Jakub Štefanka - Jablonica
SE-DK-2018/2019-01315x ŽK Dominik Peterka - Jablonica
SE-DK-2018/2019-01305x ŽK Milan Tokoš - Radošovce
SE-DK-2018/2019-01295x ŽK Anton Mošať - Šaštín
SE-DK-2018/2019-01285x ŽK Viktor Smolinský - Stráže
SE-DK-2018/2019-01272x ŽK, Tomáš Novák - Kopčany
SE-DK-2018/2019-0126Vylúčený za HNS, Peter Maruša - Smrdáky
SE-DK-2018/2019-0125Vylúčený za HNS, Michal Tokoš - Unín
SE-DK-2018/2019-0124Podmienečne upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie, Patrik Nádaský - Radošovce
SE-DK-2018/2019-0123Rozhodca - Lukáš Mesíček
SE-DK-2018/2019-0122DS - Šaštín
SE-DK-2018/2019-0121Podmienečne upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie, Tobiáš Hurban - Šaštín
SE-DK-2018/2019-01205x ŽK Oliver Černek - Chropov
SE-DK-2018/2019-01195x ŽK Marián Szantai - Dubovce
SE-DK-2018/2019-01182x ŽK, Kristián Beňa - Jablonica
SE-DK-2018/2019-01172x ŽK, Denis Lovecký, Kúty
SE-DK-2018/2019-0116Vylúčený za HNS, Michal Vaculka - Unín
SE-DK-2018/2019-01155x ŽK Jozef Krbica - Petrova Ves
SE-DK-2018/2019-0114Vylúčený za HNS, Tobiáš Hurban - Šaštín
SE-DK-2018/2019-01135x ŽK Peter Pajpach - Rovensko
SE-DK-2018/2019-01125x ŽK Stanislav Ťulák - Radošovce
SE-DK-2018/2019-01115x ŽK Michal Hyža - Kopčany
SE-DK-2018/2019-01105x ŽK Jakub Sasínek - Kopčany
SE-DK-2018/2019-0109Nenastúpenie na majstrovské stretnutie - dospelí - Jablonka
SE-DK-2018/2019-0108Vzdanie majstovského stretnutia dorast - Borský Mikuláš
SE-DK-2018/2019-0107Nenastúpenie na majstrovské stretnutie - dorast, Šaštín
SE-DK-2018/2019-0106Podmienečne upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie, Luboš Šedivý - Petrova Ves
SE-DK-2018/2019-0105Podmienečne upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie, Peter Šiška - Unín
SE-DK-2018/2019-0104Podmienečne upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie, Róbert Slovák - Šaštín
SE-DK-2018/2019-0103HNS urážlivé výroky - Unín
SE-DK-2018/2019-0102Odvolanie klubu - Bukovec
SE-DK-2018/2019-0101Podmienečne upustenie od výkonu zvyšku disciplinárnej sankcie, Miroslav Španka - Radošovce
SE-DK-2018/2019-01005x ŽK Michal Negrean - Kopčany
SE-DK-2018/2019-00992x ŽK, Andrej Mach - Brodské
SE-DK-2018/2019-00982x ŽK, Roman Kadlic - Kunov
SE-DK-2018/2019-00972x ŽK, Michal Kmeťo - Kopčany
SE-DK-2018/2019-0096Vylúčený za HNS, Patrik Nádaský - Radošovce
SE-DK-2018/2019-0095Vylúčený za HNS, Tomáš Barkóci - Brodské
SE-DK-2018/2019-00945x ŽK Rastislav Mráz - Hlboké
SE-DK-2018/2019-00935x ŽK Henrich Drgonec, Borský Svätý Jur
SE-DK-2018/2019-00922x ŽK, Martin Škoda - Kúty
SE-DK-2018/2019-0091Vylúčený za HNS, Martin Bartal - Chropov
SE-DK-2018/2019-0090HNS urážlivé výroky - Šaštín
SE-DK-2018/2019-0089Vyjadrenie - ochrana osobných údajov